Телефонуйте по будням з 915 до 2000

+38 067 415 86 89

Дизайн дворівневої квартири у Харкові

Замовити дизайн дворівневої квартири у Харкові

Двоярусні апартаменти — той випадок, коли самотужки з дизайном інтер'єру не обійтися. Через архітектурну складність проекту потрібна участь у його створенні цілої команди фахівців, а також обов'язкове узгодження у державних службах:

  • У проекті дизайну дворівневої квартири обов'язково будуть сходи для зв'язку з верхнім та нижнім поверхом. Є рішення навіть із індивідуальним ліфтом. Все це стосується перекриття двоповерхової квартири, збільшує навантаження на нижній рівень і вимагає ретельного архітектурного та інженерного розрахунку.
  • Якщо ви плануєте об'єднати дві окремі квартири, розташовані одна над одною, в єдину житлову площу, для узаконення такого рішення проект дворівневої квартири в Харкові тим більше є обов'язковим.

дизайн дворівневої квартири

Бюро «ХАТА Design» пропонує кваліфіковані послуги з розробки у Харкові дизайн проекту дворівневої квартири будь-якої складності — студії з мансардою, терасою. Ми готові втілити найнестандартніші ідеї та запропонувати ексклюзивні рішення кожному замовнику.

Головна перевага дизайну двоярусної квартири в «ХАТА Design» — кваліфікація виконавців та командна робота

Над проектом двоповерхової квартири у Харкові працює дизайнер, архітектор, технолог будівельних робіт. Кожна інженерна система допомагає розробляти відповідний інженер. Якщо необхідно, знайдемо фахівців з "Розумного Будинку", пожежної та охоронної сигналізації та інших складних комплексів. Готовий комплект документації є закінченим і технічно грамотним рішенням, яке зможе реалізувати будь-який досвідчений виконроб.

Крім цього:

  • Ціна на дизайн дворівневої квартири у Харкові залишається в розумних межах. Кінцева вартість проекту розраховується індивідуально з урахуванням складності об'єкта.
  • Ми розробили кілька тарифів. Вони відрізняються обсягом конструкторської документації, який розробить у підсумку наша команда, а також наявністю додаткових послуг — авторського нагляду, допомоги у комплектації інтер'єру.
  • Можна розробити проект дизайну дворівневої квартири дистанційно, якщо об'єкт знаходиться не в Харкові.

вартість дизайну дворівневої квартири

За кожним новим проектом проводимо безкоштовну двогодинну консультацію. На ній ми знайомимо вас із методами роботи «ХАТА Design», вивчаємо ваші побажання та потреби, пропонуємо чернові ідеї.

Кожне ключове рішення у дизайні двоповерхової квартири узгоджується з вами.

У Харкові дизайн дворівневої квартири замовити можна у форматі «під ключ». У цьому випадку ремонт ми також беремо на себе та надаємо на нього гарантію.

Вартість дизайну двоярусної квартири в Харкові від студії Хата Дизайн

Пакет Ціна, $/м.кв
✅ Ескізний дизайн-проект 10
✅ Дизайн-проект «Стандарт» 20
✅ Дизайн-проект «Авторський нагляд» 30

 

Вас також може зацікавити такі послуги:

 

 

Як отримати дизайн інтер'єру?

Існує 8 простих кроків від заявки до проекту!
Заявка із сайту
Зателефонуємо та безкоштовно проконсультуємо
Обмір приміщення та укладання договору
Створення найкращого варіанту планування
Підбір матеріалів
3D візуалізація інтер'єру
Проектна документація
Здача проекту