Телефонуйте по будням з 915 до 2000

+38 067 415 86 89

Блог

title

Дизайн квартири вільного планування: які будуть обмеження?

Перш ніж обговорювати розробку дизайну квартири вільного планування, потрібно розібратися в термінах. Так що ж таке – «вільне планування»? Подібний формат будівництва житлової нерухомості став можливим після масового впровадження монолітно-каркасної технології.

05.01.2022
title

Стиль інтер'єру поп-арт: буде круто чи їсти нюанси?

Перш ніж перейти в дизайн інтер'єру, стиль поп-арт увірвався в сучасне мистецтво Британії в 50-60хх роках ХХ століття і швидко перемахнув через океан, підкоривши Нью-Йорк. Його основоположники, художники Енді Ворхол та Джаспер Джонс, протиставляли ідеологію поп-арту модному тоді абстракціонізму

08.12.2021
title

Як облаштувати маленьку квартиру: 4 кити ідеального дизайну

Створити затишну, сумісну з комфортним життям обстановку в маленькому приміщенні — це найвищий пілотаж у дизайні інтер'єру. Тому багато дизайнерів не хочуть зв'язуватися з малогабаритними апартаментами.

06.12.2021
title

Стиль лофт в інтер'єрі: це просто або складно?

Величезні простори - безмежне поле для фантазії. Проте відсутність грошей на повноцінний ремонт змусила шукати нові рішення. Це і стало основним поштовхом до сепарації абсолютно нового стилю в дизайні під назвою лофт.

23.07.2020
title

Тонкощі планування приватного будинку

Насправді тонкощів планування приватного будинку хоч в 1, хоч в 2 поверхи – дуже багато. Це не просто «намалювати розташування стінок». Заручіться підтримкою хорошого дизайнера – і успіх гарантований.

08.06.2021
title

Дизайн-проект: що це таке і чому без нього обійтися вже складно?

Дизайн проект - це ідея того, як повинна зрештою виглядати ваша квартира (чи будинок), але перероблена в чітку покрокову інструкцію, яку здатний зрозуміти будь-який хоч трохи кваліфікований будівельник. У нім вже закладені будівельні технології, матеріали, інженерні системи і багато що інше.

31.03.2021

З чого почати?

Залиште заявку на безкоштовну

консультацію