Телефонуйте по будням з 915 до 2000

+38 067 415 86 89

Блог

title

Дизайн однушки: місія «вмістити все»

Талановитий дизайн однокімнатної квартири, навіть дуже маленькою, перетворює обмежену площу в збалансовану середовище для життя. Що мається на увазі?

23.07.2020
title

Дизайн ванної кімнати: 5 незастаріваючих правил і тренди 2020

Санвузол "з'їдає" від половини до чверті бюджету на ремонт середньостатистичної квартири. Це дійсно багато, тому рекомендуємо підійти до питання дизайну ванної кімнати дуже ретельно. У цій статті ми зібрали найбільш загальні і універсальні рекомендації.

23.07.2020
title

Створюємо дизайн кухні для реального життя

Дизайн кухні вимагає особливої уваги. Тут завжди кипить життя. Прокидаючись, заварюємо каву або чай, снідаємо, готуємо обід, експериментуємо з новими рецептами, знову готуємо улюблені блюда. Якісь кулінарні подвиги викликають захоплені оплески, а щось абсолютно не виходить. День у день кругообіг повторюється.

23.07.2020
title

Стиль лофт в інтер'єрі: це просто або складно?

Величезні простори - безмежне поле для фантазії. Проте відсутність грошей на повноцінний ремонт змусила шукати нові рішення. Це і стало основним поштовхом до сепарації абсолютно нового стилю в дизайні під назвою лофт.

23.07.2020
title

Дизайн спальні: шукаємо баланс між красивим і зручним

Хитрість в тому, що сучасні стилі в оформленні інтер'єрів базуються на мінімалізмі. Вони йдуть від помпезного декору у бік функціональності. Коли у вашому розпорядженні близько 9 квадратних метрів, важливо вмістити усе необхідне і зберегти простір для повітря.

27.11.2020
title

Дизайн дитячої кімнати: цілий світ в обмежених квадратних метрах

Дизайнери студії "ХАТА Design" із задоволенням допоможуть надати вашим ідеям ергономічний формат. У цій статті ми розповімо, на що звернути увагу, щоб дизайн інтер'єру дитячої кімнати залишався як можна довше актуальним і функціональним.

06.01.2021

З чого почати?

Залиште заявку на безкоштовну

консультацію