Телефонуйте по будням з 915 до 2000

+38 067 415 86 89

Блог

title

Дизайн проект квартири в новобудові

Хороший проект дизайну квартири у новобудові — це детальний план робіт з чітким описом, що треба отримати на кожному проміжному етапі. При цьому ви бачите ескізи кінцевого результату і чітко розумієте, наскільки він вам подобається.

09.07.2021
title

Тонкощі планування приватного будинку

Насправді тонкощів планування приватного будинку хоч в 1, хоч в 2 поверхи – дуже багато. Це не просто «намалювати розташування стінок». Заручіться підтримкою хорошого дизайнера – і успіх гарантований.

08.06.2021
title

Дизайн-проект: що це таке і чому без нього обійтися вже складно?

Дизайн проект - це ідея того, як повинна зрештою виглядати ваша квартира (чи будинок), але перероблена в чітку покрокову інструкцію, яку здатний зрозуміти будь-який хоч трохи кваліфікований будівельник. У нім вже закладені будівельні технології, матеріали, інженерні системи і багато що інше.

31.03.2021
title

Як об'єднати ванну з туалетом в квартирному будинку: рекомендації дизайнера

У кожному конкретному випадку дизайнер пильно вивчає стартове планування квартири, звички людей, які в ній житимуть. В першу чергу ми намагаємося створити максимально зручне місце існування, тому зважуємо все за і проти" перепланування.

07.05.2021
title

Ремонт ванної кімнати: переваги роботи з професійною компанією

Якісний ремонт ванної кімнати одна людина виконати не зможе. Технічно це найскладніша ділянка в квартирі або будинку...

01.03.2021
title

Дизайн спальні: шукаємо баланс між красивим і зручним

Хитрість в тому, що сучасні стилі в оформленні інтер'єрів базуються на мінімалізмі. Вони йдуть від помпезного декору у бік функціональності. Коли у вашому розпорядженні близько 9 квадратних метрів, важливо вмістити усе необхідне і зберегти простір для повітря.

27.11.2020

З чого почати?

Залиште заявку на безкоштовну

консультацію