Телефонуйте по будням з 915 до 2000

+38 067 415 86 89

Перепланування квартир у Харкові

Замовити перепланування квартири у Харкові

У більшості випадків ремонт квартири у Харкові пов'язаний із переплануванням. Насправді найчастіше зустрічаються кілька типів завдань:

  • Невеликі трансформації, що не торкаються несучих конструкцій. До них відносять перенесення чи зміну форми дверних отворів, переміщення сантехнічних чи побутових приладів у межах одного приміщення. У цьому випадку отримувати спеціальний дозвіл не потрібно, як робити новий проект.
  • Глобальне перепланування квартири у Харкові у старому житловому фонді або вже зданому в експлуатацію новому будинку. Мається на увазі об'єднання кількох приміщень в одне (наприклад, для створення кухні-студії або суміщеного санвузла), перепризначення функції приміщення (як варіант - перетворення кухні в санвузол або навпаки), перенесення стояків або комунікацій спільного користування, посилення або інші роботи, що зачіпають несучі конструкції, зміна конфігурації несучих стін. Такі роботи вимагають узгодження. Для цього обов'язково знадобиться проект.
  • Перепланування квартири у новобудові Харкова на етапі будівництва. Це найменш енерговитратний варіант. За наявності якісного проекту перепланування забудовники зазвичай йдуть назустріч, за додаткову плату відразу зводять потрібну конфігурацію та вносять зміни у поверховий план будинку. У результаті ви отримаєте техпаспорт на те планування, яке вам потрібне, і уникнете додаткової бюрократії.

У будь-якому з варіантів, які потребують погодження перепланування квартири у Харкові, потрібний грамотний проект. Бюро «ХАТА Design» в рамках розробки дизайну інтер'єру або як окрема послуга готує всі необхідні креслення для отримання дозволів. Наша документація гарантовано отримує схвалення технічних комісій.

перепланування вартість

Чому проект перепланування квартири у Харкові слід замовляти у професіоналів?

Будівельники загалом можуть реалізувати будь-які ідеї. Навіть безглузді та шалені. У разі катастрофічних проблем вони не несуть за саму ідею жодної відповідальності. Тому чисто технічно можна зробити без проекту — Однак у майбутньому це неминуче спричинить неприємні наслідки, до фінансової та кримінальної відповідальності. Тому ми настійно рекомендуємо замовити перепланування квартири у Харкові у сумлінних виконавців. Таким вашим партнером із задоволенням стане студія «ХАТА Design»:

  • Наша команда складається з дизайнера, архітектора, технолога будівельних робіт, інженерів різного профілю. Така багаторівнева експертиза дозволяє підготувати добрий проект перепланування.
  • Профільна освіта та великий досвід допомагають знаходити найбільш вдалі рішення, які підвищують експлуатаційну якість приміщення.
  • І само собою зрозуміло — ми досконало знаємо будівельні норми, законодавство у сфері ЖКГ України та неухильно дотримуємося букви закону.

перепланировка

Наші ціни на перепланування квартири у Харкові залишаються оптимальними. «ХАТА Design» працює з об'єктами будь-якого призначення та площі. Повна вартість проекту залежить від низки індивідуальних факторів та розраховується на ваш запит. У вас, напевно, є питання — задавайте їх нашим спеціалістам. Ми завжди раді новим знайомствам.

Вартість перепланування в Харкові від студії Хата Дизайн

Пакет Ціна, $/м.кв
✅ Ескізний дизайн-проект 10
✅ Дизайн-проект «Стандарт» 20
✅ Дизайн-проект «Авторський нагляд» 30

 Вас також може зацікавити такі послуги:

 

Як створюється ремонт квартири?

Існує 7 простих кроків від заявки до ремонту!
Заявка із сайту
Зателефонуємо та безкоштовно проконсультуємо
Обмір приміщення та укладання договору
Проектування дизайну квартири (за бажанням клієнта)
Повний прорахунок кошторисів та всього ремонту
Ремонт та супровід
Здача проекту