Телефонуйте по будням з 915 до 2000

+38 067 415 86 89

Дизайн пентхауса

Замовити дизайн пентхауса в Харкові

Бюро «ХАТА Design» пропонує комплексні послуги з розробки дизайну інтер'єру для пентхаусу в Харкові. Така нерухомість відноситься до преміум-класу. В цьому випадку талановитий дизайнер — як ювелір, що вибирає огранювання для рідкісного дорогоцінного каменю. І наша команда знає, як перетворити просторі апартаменти, карколомну панораму і терасу на даху на будинок вашої мрії.

дизайн пентхаус харків

Як створюється дизайн квартири пентхаус у Харкові?

Дизайн пентхауса — це величезні технічні можливості створення комфортного життєвого простору. Практично немає обмежень щодо перепланування. Головний орієнтир — ваші бажання. Щоб вивчити їх та познайомитися з вами, команда «ХАТА Design» проводить безкоштовну двогодинну зустріч, під час якої ми розповідаємо про етапи своєї роботи, вислуховуємо ваші ідеї та пропонуємо свої. Якщо є приклади, які вас вразили — обов'язково приносьте.

Робота над створенням дизайну пентхауса в Харкові починається після укладання договору та внесення передоплати:

 • Виконується детальне вимірювання всього приміщення і будується обмірне креслення.
 • Розробляється кілька варіантів планувань (зазвичай три). Вони передаються на розгляд.дизайн пентхаус
 • На основі обраного рішення створюються 3D візуалізації та ескізи дизайну пентхауса, а також передбачений договором комплект документації.
 • «ХАТА Design» надає послуги у тому числі дистанційно. Ви можете замовити дизайн пентхауса у Харкові, навіть якщо об'єкт знаходиться в іншому регіоні України або за кордоном.
 • Доступні розширені пакети послуг — дизайн квартири пентхаус у Харкові з авторським наглядом або «під ключ». Авторський нагляд передбачає кілька виїздів наших спеціалістів на об'єкт для перевірки якості будівельних робіт та їх відповідності проекту. В рамках комплексного підходу «під ключ» реалізацією об'єкта повністю займається бюро «ХАТА Design». У цьому випадку ви отримуєте гарантію на всі роботи.
 • При розробці дизайну проекту пентхауса в Харкові ми враховуємо доступний вам асортимент матеріалів, меблів, декору. Все це береться з актуальних каталогів магазинів у вашому місті.
 • Перед стартом обов'язково обумовлюється бюджет на роботи та комплектацію інтер'єру. Команда «ХАТА Design» намагається дотримуватись узгоджених цифр — і нам це вдається.
 • Кожен принципово важливий крок узгоджується з клієнтом.

Дизайн пентхауса у Харкові нерозривно пов'язаний з інженерними системами життєзабезпечення, загальнобудинковими комунікаціями та будівельними нормами, за якими це все створюватиметься. Тому над кожним проектом працюють дизайнер, архітектор, технолог будівництва, інженери різного профілю. Така інспекція гарантує високу якість роботи. Навіть мінімальний обсяг документації дозволяє досвідченому виконробу втілити вашу мрію в життя.

дизайн пентхаусів у харкові

Скільки коштує дизайн пентхауса в Харкові?

Ціна дизайну квартири пентхауса в Харкові залежить від кількох факторів — передусім площі об'єкта, складності, обсягу потрібної документації. Вартість кожного замовлення розраховується індивідуально. Однак для орієнтиру ми розробили декілька базових тарифів:

 • Ескізний;
 • Стандарт;
 • Авторський нагляд.

Стартові ціни на дизайн інтер'єру пентхауса за квадратний метр допоможуть попередньо оцінити вартість послуг «ХАТА Design».

Вибрати дизайнера непросто. Найкращий спосіб зробити це — отримати персональну консультацію щодо вашого пентхауса. Ми відкриті для будь-яких проектів — складних, нестандартних, класичних. Впевнені, що наші ідеї вас зацікавлять. Чекаємо на ваші дзвінки та заявки!

Вартість дизайн пентхауса в Харкові від студії Хата Дизайн

Пакет Ціна, $/м.кв
✅ Ескізний дизайн-проект 10
✅ Дизайн-проект «Стандарт» 20
✅ Дизайн-проект «Авторський нагляд» 30

Вас також може зацікавити такі послуги:

Як отримати дизайн інтер'єру?

Існує 8 простих кроків від заявки до проекту!
Заявка із сайту
Зателефонуємо та безкоштовно проконсультуємо
Обмір приміщення та укладання договору
Створення найкращого варіанту планування
Підбір матеріалів
3D візуалізація інтер'єру
Проектна документація
Здача проекту