Телефонуйте по будням з 915 до 2000

+38 067 415 86 89

Дизайн квартир у новобудовi Харкова

Дизайн проект новобудови дозволяє вселитися в нову квартиру набагато швидше. Це підтверджує досвід багатьох клієнтів бюро «ХАТА Design». І річ не тільки в готовій інструкції для ремонту — з робочими кресленнями, кошторисом, черговістю робіт. Наявність гарного проекту допоможе узаконити можливе перепланування на етапі будівництва, уникнувши бюрократичної тяганини в майбутньому.

Коли найкраще замовити дизайн проект квартири в новобудові Харкова?

Досвід «ХАТА Design» показує — розпочинати розробку дизайну квартири в новобудові потрібно якомога раніше.

дизайн квартири в новобудові

Найчастіше таке житло купується на початкових етапах будівництва. При цьому забудовник має затверджене поверхове планування, і з ним цілком можна працювати. Викладеної інформації достатньо вибору планувального рішення, яким будівельники відразу зведуть внутрішні перегородки, а проектний відділ внесе зміни до технічного паспорта на нерухомість. Можливі й зовсім нестандартні підходи, наприклад:

  • Іноді майбутні власники квартир у новобудовах на верхніх поверхах викуповують і прилегле горищне приміщення. На етапі будівництва його одразу можна перевести до житлового фонду.
  • Допускається придбання двох сусідніх квартир для того, щоб об'єднати їх в одну більш простору.
  • Можна відразу встановити вікна та вхідні двері бажаного виробника.

У переважній більшості випадків будівельні компанії Харкова із задоволенням йдуть назустріч своїм клієнтам, якщо ті мають адекватний дизайн проектом новобудови. Зрозуміло, це коштує додаткових грошей, але буде набагато дешевше, ніж кардинальна переробка після здачі об'єкта.

Що має враховувати дизайн квартир у новобудовах Харкова?

Коли говорять про дизайн проектів новобудов, зазвичай вибирають такі визначення, як гарний, сучасний, зручний. Перераховують кращі інтер'єрні стилі — скандинавський, лофт чи щось ще. Але головна особливість дизайну квартири у новобудовах у Харкові лежить у технічній площині:

  • Новобудова — це за визначенням новий будинок. Навіть якщо він зводиться за монолітно-каркасною технологією, протягом кількох перших років спостерігатиметься деяка усадка несучих конструкцій. Дизайн проект квартири має це враховувати.
  • У сучасних новобудовах Харкова зустрічаються різні підходи до вирішення інженерних завдань. Наприклад, опалення може бути централізованим або автономним, введення комунікацій знаходиться з боку під'їзду або йде спеціальними каналами всередині квартири. Все це впливає на проект дизайн.
  • Часто в нових житлових комплексах для проведення тих чи інших робіт потрібне узгодження з компанією, що управляє.

Якщо замовити дизайн квартири в новобудові в Харкові у досвідченої команди, ви уникнете у прямому розумінні слова дорогих помилок.

Як проектується дизайн квартири в Новобудові в «ХАТА Design»?

дизайн новобудовиНаше пріоритетне завдання — створити комфортний життєвий простір для конкретних людей з урахуванням будівельних норм, що діють. Тому перший етап — вивчити ваші побажання. Для цього з кожним потенційним клієнтом проводиться безкоштовна двогодинна зустріч. На ній ми дуже хочемо почути ваші ідеї, побачити приклади, які вас вразили. Зі свого боку команда «ХАТА Design» розповідає про методи роботи, пропонує вектори проектування. Якщо ми вам сподобалися, укладається договір та вноситься передплата. Далі:

  • «ХАТА Design» розробляє три варіанти планувальних рішень та передає їх вам на розгляд.
  • На підставі затвердженого варіанта створюється ескізний проект також у кількох варіантах.
  • Залежно від обраного тарифного пакету розробляється комплект проектної документації. Якщо він включає інженерну частину, то за кожну систему відповідає спеціаліст.

Кожен ключовий етап узгоджується з вами. У Харкові можна замовити як дизайн квартири в новобудові, так і ремонт силами нашої компанії у форматі «під ключ».

З клієнтами з інших міст чи країн ми співпрацюємо дистанційно. Відмінність буде лише в тому, що ми не зможемо самостійно виміряти приміщення — у цьому знадобиться ваша допомога.

Щоб отримати більше інформації про створення дизайну проекту квартири в Новобудові в Харкові, зателефонуйте в «ХАТА Design». Ми завжди раді новим знайомствам!

Ціни на дизайн квартири в новобудові в Харкові від студії Хата Дизайн

Пакет Ціна, $/м.кв
✅ Ескізний дизайн-проект 10
✅ Дизайн-проект «Стандарт» 20
✅ Дизайн-проект «Авторський нагляд» 30

Вас також може зацікавити такі послуги:

Як отримати дизайн інтер'єру?

Існує 8 простих кроків від заявки до проекту!
Заявка із сайту
Зателефонуємо та безкоштовно проконсультуємо
Обмір приміщення та укладання договору
Створення найкращого варіанту планування
Підбір матеріалів
3D візуалізація інтер'єру
Проектна документація
Здача проекту