Телефонуйте по будням з 915 до 2000

+38 067 415 86 89

Дизайн інтер'єру кафе: навіщо вам потрібні послуги професіоналів?

Поласувати смачною кухнею можна і удома, благо практично усі заклади працюють «на винесення». Тому питання «Навіщо ж люди йдуть в кафе?» трохи складніший. На перший план виходить атмосфера, можливість змінити обстановку. Класний дизайн інтер'єру кафе — та наживка, на яку «клює» ваш клієнт в першу чергу. Це потім гості оцінять розторопних офіціантів, шоу бартендера, таланти шеф-кухаря. А спочатку буде затишна картинка у вікні, на розвороті журналу або у випадковому посту соціальної мережі.

Дизайнерське бюро «ХАТА Design» пропонує послуги з розробки комплексного дизайн-проекта кафе. Ми знаходимося в Харкові, але фізичне розташування об'єкту не має значення. Завдяки сучасним комунікаційним технологіям команда успішно працює із замовниками зі всього світу.

Як створюється дизайн кафе в «ХАТА Design»?

Фундамент будь-якого проекту — ідея. Представте історію гостя, що відвідав заклад. Що залишиться в його спогадах, змусить поділитися враженнями з друзями? Це і стане вектором для дизайнерів студії. Вони перетворять концепцію на реальні рішення. А в якому стилі буде виконаний дизайн кафе — лофт, мінімалізм, східний — вже повторно.

Дизайн-проект кафе -фото 1

Часто трапляється, що раптом з'явилася можливість відкрити літній майданчик для кафе — її дизайн необхідно погоджувати з інтер'єром закладу. Таке «ХАТА Design» теж уміє.

Далі ми з'ясовуємо, з чим працюватимемо. Це:

  • Параметри приміщення. Точні виміри, плани знадобляться для підготовки стартової технічної документації.
  • Деякі комерційні дані з бізнес-плану. Нам необхідно розуміти, яка планується відвідуваність гостей, скільки в середньому вони знаходитимуться в кафе. Також важлива чисельність персоналу, основне меню. Грунтуючись на цій інформації, дизайнер розробить зручні планувальні рішення.
  • Усереднений портрет цільової аудиторії. Інтереси сімей з маленькими дітьми, студентських тусовок або богеми, очевидно, розрізнятимуться. Як і потреби. Ми врахуємо ці моменти в дизайні кафе.
  • Бюджет дизайну кафе. Ми розуміємо, що фінанси завжди обмежені, і намагаємося вписати свої рішення в рамки розумного. Навіть недорогий дизайн кафе можна зробити органічним і таким, що запам'ятовується.

Коли стартові відомості зібрані, дизайнер разом з вами розглядає стилістичні напрями. Якщо у вас є прототипи, які вам дуже подобаються — обов'язково поділитеся ними з нашим фахівцем. Він постарається адаптувати ключові моменти до дизайну вашого кафе.

Чи можна придумати дизайн кафе самостійно?

Та запросто, і навіть потім його реалізувати. Інше питання, чого ви плануєте досягти? Конкуренція в цій сфері дуже щільна. Якщо запустити щось звичайне, відвідувачі не підуть. А далі — шукати способи залучення клієнтів, збільшувати витрати на акції і інші маркетингові фішки. У результаті прийти до розуміння, що вашому кафе потрібний унікальний дизайн, тобто новий ремонт кафе.

Дизайн-проект кафе-фото 2

Досвід багатьох наших клієнтів переконливо доводить: якщо замовити дизайн інтер'єру кафе у професіоналів на старті, економиться найцінніший ресурс — час. Гроші, втім, теж. Проект — це повний комплект технічної документації, по якій фахівці без зайвих питань відтворять все, що було задумано. «ХАТА Design» також надає послугу авторського нагляду, а в Харкові може виконати роботи «під ключ».

Коли клієнти потрапляють в чарівну атмосферу, їм не нудно почекати своє замовлення. Коли у всьому зручно, ніщо не заважає насолодитися прекрасним поданням і смаком блюд. Дизайн кафе — це те, що допомагає зосередитися на головному!

Вам також може бути цікавим:

title

Дизайн одноповерхового будинку, в який закохуєшся, як тільки переступаєш поріг

Ми любимо місця, де нам добре. Студія «ХАТА Design» уміє створювати такі простори. У цій статті ми торкнемося питань проектування дизайну одноповерхового будинку, який завойовує серця.

13.09.2021
title

Дизайн таунхауса: як вижати максимум з нестандартного простору

Таунхаус — відмінний міський мікс квартирного комфорту і близькості до природи. У вас мало сусідів, але все таки велику частину організаційних питань можна вирішувати спільно. Є власний куточок на свіжому повітрі, при цьому побутовий комфорт і крокова доступність ключової інфраструктури міста також є.

13.09.2021

З чого почати?

Залиште заявку на безкоштовну

консультацію