Телефонуйте по будням з 915 до 2000

+38 067 415 86 89

Студія дизайну інтер'єру в Харкові ХАТА DESIGN

Interior

Design

Нещодавні проекти

Дизайн студія ХАТА DESIGN

12

років створюємо ідеальний дизайн інтер'єрів

36

Людей працює в нашій команді

120

робіт успішно виконано

40

днів в середньому необхідно для створення дизайну

Студія дизайну «ХАТА Design»: створюємо для вас персональну досконалість

Ремонт — це завжди дорого. Якщо його робити без ясного представлення, що ви хочете отримати і як цього досягти, гроші будуть витрачені, а результат не порадує. Дизайн студія з Харкова «ХАТА Design» стане вашим навігатором у світ комфортного інтер'єру :

  • У нас немає шаблонів і заготовлених рішень. Студія дизайну і ремонту створює кожен проект з чистого аркуша. Орієнтир — ваш характер, спосіб життя, персональні цінності і, звичайно ж, можливості.
  • Щоб потрапити з вами в резонанс, ми проводимо первинну безкоштовну консультацію. Зустріч допомагає зрозуміти індивідуальні потреби, розставити пріоритети.
  • У нашій дизайн студії працюють неймовірно талановиті фахівці Харкова. Вони пильно стежать за новинками модної індустрії у сфері ремонтів і вибирають для вас усе найцікавіше і цінніше. Наші інтер'єри надовго залишаються в тренді.

Наша команда переконана, що кожна людина гідна жити і працювати в просторі своєї мрії. Тому студія дизайну і ремонту «ХАТА Design» намагається запропонувати мінімально можливі ціни на послуги дизайнера. Вони варіюються від об'єму робіт і особливостей об'єкту, але якість завжди залишається бездоганною.

Що пропонує студія дизайну і ремонту «ХАТА Design»?

Ми створюємо індивідуальний дизайн і знаходимо персональний підхід до кожного клієнта:

  • Наша студія дизайну інтер'єру працює з жилою і комерційною нерухомістю будь-якого масштабу. Ми перетворимо на оазис натхнення хоч 20 квадратних метрів, хоч 2000.
  • Створюємо проекти для об'єктів не лише з Харкова. Наші ідеї утілилися в життя в різних містах України і інших країнах. Щоб підтримувати продуктивний діалог, використовуємо усі доступні види комунікації.
  • Підключаємося на будь-якій стадії. Будівля доки ще на рівні фундаменту? Самий час замовляти послуги дизайнера. Це дозволить заощадити на переплануваннях.
  • Передбачили декілька базових тарифних планів — «Ескізний», «Стандарт», «Авторський нагляд». Вони розрізняються змістом пакету технічної документації і об'ємом подальшого супроводу проекту.
  • У Харкові увесь комплекс будівельних заходів із задоволенням візьме на себе наша ремонтно-будівельна компанія. В цьому випадку ви отримуєте гарантію на результат.
  • Також фахівці ремонтно-будівельної фірми виконають окремі види робіт — наприклад, декоративну штукатурку.

Нам важливий чудовий результат кожного проекту. І в наших силах його забезпечити. Давайте йти до мрії разом — нам точно по дорозі!

 

Відгуки:


Ксения: "Шукала студію дизайну в Харкові, виявилося що це проблема. Студій багато, але вибрати, щоб підійшла за усіма параметрами, мені було складно. Довго вибирала, шукала в інтернеті, запитувала у знайомих. У когось ціна захмарна, у когось досвіду мало, у когось роботи з портфоліо зовсім не подобалися і все в такому ключі. Зрештою вийшла я на ХАТА DESIGN через блог їх дизайнера Ольги в Инстаграм і почала спостерігати за ними. Потім ознайомилася з умовами і цінами, а після першої консультації взагалі не було сумнівів, що хочу замовити дизайн саме у них. Роботою залишилася задоволена, вже як рік живемо в квартирі, нарікань немає. Рекомендую!"Олег: "Краща студія ремонту в Харкові! Хлопці робили ремонт повністю своїми силами - все в строк, з обумовленої суми не вилізли, результатом задоволений".Питання, що часто ставляться, про студію дизайну і ремонту ХАТА DESIGN:

⭐️ Ваша студія ремонту і дизайну дає гарантію на роботу?

Ваша студія ремонту і дизайну дає гарантію на роботу?

⭐️ Скільки у вашій студії дизайну інтер'єру стоїть перша консультація?

Студія дизайну ХАТА DESIGN першу консультацію проводить безкоштовно. Вона триває 2 години, впродовж яких ми вивчаємо ваші побажання і пропонуємо свої ідеї.

Безкоштовні плюшки

Перша консультація

Потрійний контроль

Авторський нагляд

Статті

Як отримати дизайн інтер'єру?

Існує 8 простих кроків від заявки до проекту!
Заявка із сайту
Зателефонуємо та безкоштовно проконсультуємо
Обмір приміщення та укладання договору
Створення найкращого варіанту планування
Підбір матеріалів
3D візуалізація інтер'єру
Проектна документація
Здача проекту