Телефонуйте по будням з 915 до 2000

+38 067 415 86 89

Студія дизайну інтер'єру в Харкові ХАТА DESIGN

Interior

Design

Нещодавні проекти

Дизайн студія ХАТА DESIGN

12

років створюємо ідеальний дизайн інтер'єрів

36

Людей працює в нашій команді

120

робіт успішно виконано

40

днів в середньому необхідно для створення дизайну

Студія дизайну «ХАТА Design»: створюємо для вас персональну досконалість

Ремонт — це завжди дорого. Якщо його робити без ясного представлення, що ви хочете отримати і як цього досягти, гроші будуть витрачені, а результат не порадує. Дизайн студія з Харкова «ХАТА Design» стане вашим навігатором у світ комфортного інтер'єру :

  • У нас немає шаблонів і заготовлених рішень. Студія дизайну і ремонту створює кожен проект з чистого аркуша. Орієнтир — ваш характер, спосіб життя, персональні цінності і, звичайно ж, можливості.
  • Щоб потрапити з вами в резонанс, ми проводимо первинну безкоштовну консультацію. Зустріч допомагає зрозуміти індивідуальні потреби, розставити пріоритети.
  • У нашій дизайн студії працюють неймовірно талановиті фахівці Харкова. Вони пильно стежать за новинками модної індустрії у сфері ремонтів і вибирають для вас усе найцікавіше і цінніше. Наші інтер'єри надовго залишаються в тренді.

Наша команда переконана, що кожна людина гідна жити і працювати в просторі своєї мрії. Тому студія дизайну і ремонту «ХАТА Design» намагається запропонувати мінімально можливі ціни на послуги дизайнера. Вони варіюються від об'єму робіт і особливостей об'єкту, але якість завжди залишається бездоганною.

Що пропонує студія дизайну і ремонту «ХАТА Design»?

Ми створюємо індивідуальний дизайн і знаходимо персональний підхід до кожного клієнта:

  • Наша студія дизайну інтер'єру працює з жилою і комерційною нерухомістю будь-якого масштабу. Ми перетворимо на оазис натхнення хоч 20 квадратних метрів, хоч 2000.
  • Створюємо проекти для об'єктів не лише з Харкова. Наші ідеї утілилися в життя в різних містах України і інших країнах. Щоб підтримувати продуктивний діалог, використовуємо усі доступні види комунікації.
  • Підключаємося на будь-якій стадії. Будівля доки ще на рівні фундаменту? Самий час замовляти послуги дизайнера. Це дозволить заощадити на переплануваннях.
  • Передбачили декілька базових тарифних планів — «Ескізний», «Стандарт», «Авторський нагляд». Вони розрізняються змістом пакету технічної документації і об'ємом подальшого супроводу проекту.
  • У Харкові увесь комплекс будівельних заходів із задоволенням візьме на себе наша ремонтно-будівельна компанія. В цьому випадку ви отримуєте гарантію на результат.
  • Також фахівці ремонтно-будівельної фірми виконають окремі види робіт — наприклад, декоративну штукатурку.

Нам важливий чудовий результат кожного проекту. І в наших силах його забезпечити. Давайте йти до мрії разом — нам точно по дорозі!

Безкоштовні плюшки

Перша консультація

Потрійний контроль

Авторський нагляд

З чого почати?

Залиште заявку на безкоштовну

консультацію