Телефонуйте по будням з 915 до 2000

+38 067 415 86 89

Модний колір в інтер'єрі: тренди 2022

Серед дизайнерів одягу авторитетним законодавцем колірної моди є інститут кольору Pantone. Щороку він обирає відтінки, які будуть фаворитами у новому сезоні. У 2022 таким став PANTONE® 17-3938 Very Peri — барвінок. Мікс чистого синього із червоними нотками символізує процес трансформації. Енергетика відтінку стимулює цікавість у пізнанні нового, розкриває творчі здібності та розсуває межі уяви.

Однак в інтер'єрі така яскрава насиченість використовується більше для акцентів. У світі дизайну приміщень фахівці розглядають думку та інших авторитетів. Серед них — провідні виробники фарб та оздоблювальних матеріалів. Їхні рекомендації в сезоні 2022 можна охарактеризувати як прагнення гармонії з собою та природою.

Так які ж кольори стануть модними для дизайну інтер'єру у 2022 році?

Колір в дизайні інтер'єру для сезону 2022 за версією Benjamin Moore

Ведучий американський виробник фарб преміум класу вибрав кольором 2022 відтінок October Mist 1495 (Жовтневий туман). Щоб відчути, як він виглядає, уявіть ранній туманний ранок, і додайте в цей нейтральний сіро-зелений серпанок трохи перших променів сонця. Це чудова база для інтер'єру у будь-якому стилі. Тут більше варіативності, ніж у класичному сірому, білому чи бежевому.

На підтримку головного кольору 2022 року дизайнери Benjamin Moore відібрали ще тринадцять — таких же природних, ніби приглушених за допомогою невагомої прозорої пудри. Вони чудово поєднуються один з одним. Дизайн інтер'єру на їх основі можна охарактеризувати як суцільний антистрес. А ще він зміщує центр уваги на людей, стаючи тлом вашого життя. Напевно, таким і має бути ідеальний дизайн інтер'єру.

Колір в дизайні інтер'єру для сезону 2022 за версією Dulux

Міжнародний центр естетики розташований в Амстердамі. Його вибір на 2022 рік — колір «Ясне небо» Dulux 14BB 55/113. Надзвичайно свіжий відтінок наповнює простір чистотою безхмарного дня. На основі ключового кольору створено чотири базові палітри:

  • Нова концепція будинку — перетворите будинок на багатофункціональний простір, здатний закрити будь-які ваші потреби.
  • Гармонія з природою — наповніть дизайн інтер'єру природною красою.
  • Сила уяви — зробіть свій будинок палітрою для самовираження.
  • Новий погляд — зробіть дизайн інтер'єру точкою відліку для пізнання світу.

Колірне рішення чудово підходить і для внутрішнього оздоблення, і для фасадів.

Колір в дизайні інтер'єру для сезону 2022 за версією Tikkurila

Фінський виробник Tikkurila пропонує свою основу затишку — колір на 2022 рік L478 Сокіл. Теплий коричневий відтінок розбавлений холодним червоним та асоціюється з перелітними птахами. Такий вибір був натхненний бажанням поєднати відчуття домашнього затишку з враженнями від подорожей.

Дизайн інтер'єру, в якому ключовим акцентом стане цей колір, наповнює прагненням жити та отримувати від життя максимум радості.

А який колір надихне вас? Студія «ХАТА Design» готова втілити будь-які ідеї в реальний дизайн інтер'єру.

З чого почати?

Залиште заявку на безкоштовну

консультацію