Телефонуйте по будням з 915 до 2000

+38 067 415 86 89

Ремонт ванної кімнати: переваги роботи з професійною компанією

Якісний ремонт ванної кімнати одна людина виконати не зможе. Технічно це найскладніша ділянка в квартирі або будинку. На маленькій площі стикуються в єдину систему усі мислимі інженерні мережі — водопровід, водовідведення, електрика (прокладення якого в зонах з високою вологістю — дуже відповідальне завдання), вентиляція. Навіть бюджетний ремонт ванної кімнати зачіпає кожну з них.

Значить, знадобиться притягнути фахівців відповідного профілю. При цьому їх допомога розосереджена на різних етапах ремонту ванни. Спочатку виконується чорнове прокладення комунікацій. Після обробних робіт знову треба запрошувати електриків і сантехніків — вже підключити устаткування.

А ще хотілося б, щоб зусилля майстрів працювали на той результат, який ми собі придумали. І щоб цей результат впорався з викликами реального життя.

Хто хоч раз курирував ремонт ванної кімнати самостійно, шукав усіх фахівців, приймав технічні рішення, у своїй думці солідарні. У результаті дешевше і спокійніше довірити процес досвідченої компанії.

Ванна після ремонту фото 1

Найправильніший варіант — замовляти дизайн і ремонт ванни «під ключ»

Справжній дизайн — це не просто фото ремонту ванни. Повний проект фіксує кожен технологічний етап і прописує однозначні умови, яким повинен відповідати проміжний результат. Розробляється детальна технічна документація, що відбиває :

 • можливе перепланування;
 • прокладення труб і дротів;
 • гідроізоляцію;
 • усі види чорнових і фінішних покриттів з урахуванням їх товщини;
 • виготовлення дизайнерських конструкцій з гіпсокартону;
 • розміщення устаткування і побутової техніки.

Навіть просто отримавши комплект креслень, ви зможете зрозуміло пояснити будь-кому майстрові, що і як треба робити.

Якщо ж ремонт ванни (маленькою або великий — зовсім не важливо) контролює автор проекту, він удвічі зацікавлений у бездоганній реалізації. До того ж такі фірми давно на ринку і співпрацюють тільки з перевіреними підрядниками. Як показує досвід, самостійно знайти хороших професіоналів і уклинитися в їх розпланований на півроку вперед графік буває дуже непросто.

Ванна після ремонту фото 2

Поширена думка, що ціна ремонту ванної кімнати, якщо його замовляти у студії дизайну, буде непідйомною

А давайте порахуємо:

 • Матеріали і устаткування вам у будь-якому разі знадобляться. Але так ви їх купуватимете за базовими цінами магазинів. А, наприклад, у «ХАТА Design» є хороші персональні знижки у провідних постачальників Харкова. І ми ними із задоволенням ділимося.
 • Якщо ви займаєтеся ремонтом ванни самостійно, то об'єм тієї ж плитки або будівельних сумішей доведеться розраховувати самостійно або покладатися на рекомендації продавців. Знаєте, що виходить у результаті? Або не зрозуміло, куди дівати залишки, або замість однієї доводиться оплачувати 3-4 доставки.
 • Послуги майстрів теж треба оплачувати. Причому якість їх роботи далеко не завжди відповідає прошеним тарифам. Доводиться покладатися на відгуки і сподіватися на краще.
 • При складанні кошторису ремонту ванної кімнати чомусь рідко згадують простої. Фахівець не завжди готовий приїхати за першим вашим покликом. Тут заминка, там пару днів почекати — в результаті процес затягується на декілька місяців. А що, якщо з'їхати на довго не виходить?
 • Ще важливий момент — ваш час. Воно адже не безкоштовне: ви відпрошуєтеся з роботи, позбавляєте себе вихідних, вимотуєтеся так, що радіти результату сил не залишається.
 • І про переробки. Без професійно контролю і відсутності особистої зацікавленості виконавців в кінцевій роботі вони неминучі. Уявіть, що сантехніки щось намудрували з розводкою, а з'ясувалося це при установці бойлера. Де шукати тих майстрів, щоб усі виправили?

Замовляючи комплексом проект і ремонт ванни в «ХАТА Design», ви приймаєте вже остаточний варіант і отримуєте гарантію. Ми відразу прораховуємо кошторис, бюджет і план періодичних грошових вливань. Так набагато простіше оцінити свої можливості і підготуватися заздалегідь.

Ванна після ремонту фото 3

Трохи модних ідей ремонту ванної кімнати в 2021

Ось вже декілька сезонів мейнстрімом залишається ач напрям:

 • У 2021 році при ремонті ванної кімнати перевага віддається природним кольорам, натуральним матеріалам, лаконічним лініям.
 • Відмінно поєднуються нейтральна база і яскраві аксесуари.
 • У бюджетному ремонті маленьких ванн все частіше вибирають керамічну плитку нестандартної форми. Преміум сегмент — безшовний натуральний камінь.
 • Стають очевидними переваги душової кабіни. При ремонті ванни в 2021 все більше клієнтів замовляють відкриті і легкі стаціонарні конструкції. Це не дивно — вони практичні в експлуатації і виглядають по-справжньому стильно.
 • Консольна стільниця — порятунок в ремонті маленьких ванних кімнат. Вона залишається функціональною, не захаращуючи простір.

Навіть бюджетний ремонт ванни може бути прекрасним. Приходьте, у нас є парочка унікальних ідей для вашого будинку.

Вам також може бути цікавим:

title

Як об'єднати ванну з туалетом в квартирному будинку: рекомендації дизайнера

У кожному конкретному випадку дизайнер пильно вивчає стартове планування квартири, звички людей, які в ній житимуть. В першу чергу ми намагаємося створити максимально зручне місце існування, тому зважуємо все за і проти" перепланування.

07.05.2021
title

Дизайн інтер'єру кафе: навіщо вам потрібні послуги професіоналів?

Класний дизайн інтер'єру кафе - та наживка, на яку "клює" ваш клієнт в першу чергу. Дизайнерське бюро "ХАТА Design" пропонує послуги з розробки комплексного дизайн-проекта кафе.

06.05.2021

З чого почати?

Залиште заявку на безкоштовну

консультацію