Телефонуйте по будням з 915 до 2000

+38 067 415 86 89

Тонкощі планування приватного будинку

Один з основних аргументів, що переважують годині вагів у бік власного будинку – можливість облаштувати його на власний розсуд. Але коли в руках опиняються документи, що засвідчують право власності, власники просто не знають, з чого почати роботу. У нас є рада – звернутися до досвідченого дизайнера для розробки дизайну і планування приватного будинку. Бюро «ХАТА Design» готово узяти проект на будь-якій стадії:

  • У вас є тільки архітектурний проект майбутнього приватного будинку, і його планування ви б хотіли переглянути.
  • Об'єкт знаходиться на стадії будівництва.
  • Будинок вже побудований – у планах його перепланування під вашу сім'ю.

Участь досвідченої команди допоможе уникнути помилок на старті. Це круто береже нерви і гроші.

Планировка частного дома - фото 5

Чому планування приватного будинку – завдання для професіоналів?

Без певних навичок дуже складно оперувати великими вільними просторами. Навіть вибір висоти стель або площі спальні викликає масу питань. З одного боку, чим більше – тим краще. З іншою – це усе треба обробляти, а потім опалювати і взагалі містити. Де ж він, золотий баланс?

Дизайнер бачить картину цілком, прораховує функціональне призначення зон, траєкторії руху людей. Він як би режисує процес життя і створює для цього оптимальні умови. Тільки потім з'являється планування першого поверху будинку, другого – кімнати, сходи, меблі, техніка, декор.

При цьому треба пам'ятати про технічну сторону питання :

  • Вода, електрика, каналізація, тепло, вентиляція – турбота власників. Тому при плануванні навіть одноповерхового будинку необхідно закласти місце для труб, насосного устаткування, котла. У ідеалі це повинно бути окреме приміщення.
  • Розробляючи планувальні рішення, треба максимально ефективно задіяти усю наявну площу. Сюди відносяться підвали, горища, простір під сходами і так далі. При грамотному плануванні будинку можна отримати другий поверх без істотних вкладень у будівництво або ремонт.
  • Оскільки ви тепер не прив'язані до загальнобудинкових інженерних систем, подумайте про додаткові санвузли – для дітей, гостей. На старті таке планування приватного будинку вимагає вкладень. Але потім ви оціните її переваги. Навіть якщо в майбутньому зберетеся продати нерухомість, це забезпечить пристойну додаткову вартість.
  • Продумувавши планування приватного будинку, іноді у клієнтів виникає бажання зробити багато кімнатки-комірок. Практика показує – краще залишити максимум вільного простору. Наприклад, об'єднати вітальню і кухню – адже у кожного тепер є власна спальня.
  • Планування приватного будинку повинна проектуватися з урахуванням матеріалів, які будуть використані у будівництві і ремонті. Якщо ви хочете повісити на стіну масивні кухонні шафи, викладати її доведеться явно не з піноблоку або гіпсокартону. У ванні по колишньому потрібна відмінна гідроізоляція, навіть якщо це не 2 поверх приватного будинку.

Насправді тонкощів планування приватного будинку хоч в 1, хоч в 2 поверхи – дуже багато. Це не просто «намалювати розташування стінок». Заручіться підтримкою хорошого дизайнера – і успіх гарантований.

Планировка частного дома - фото 6

Що пропонує «ХАТА Design» своїм клієнтам

У дизайні інтер'єру немає єдино правильного рішення. Кожен клієнт потребує індивідуального проекту. Продумувавши планування приватного будинку, ми передусім адаптуємо простір під вас, відразу представляємо кінцевий результат і співвідносимо його з вибраними ідеями і затвердженим бюджетом. Непередаваний захват на лицях людей, для яких усе це затівалося – визнання, яке ми цінуємо найбільше.

Вам також може бути цікавим:

title

Дизайн одноповерхового будинку, в який закохуєшся, як тільки переступаєш поріг

Ми любимо місця, де нам добре. Студія «ХАТА Design» уміє створювати такі простори. У цій статті ми торкнемося питань проектування дизайну одноповерхового будинку, який завойовує серця.

13.09.2021
title

Дизайн таунхауса: як вижати максимум з нестандартного простору

Таунхаус — відмінний міський мікс квартирного комфорту і близькості до природи. У вас мало сусідів, але все таки велику частину організаційних питань можна вирішувати спільно. Є власний куточок на свіжому повітрі, при цьому побутовий комфорт і крокова доступність ключової інфраструктури міста також є.

13.09.2021

З чого почати?

Залиште заявку на безкоштовну

консультацію