Телефонуйте по будням з 915 до 2000

+38 067 415 86 89

Ремонт кафе: види, етапи та особливості

Кафе має працювати. Простої — це збитки на оренді, зниження впізнаваності, втрата комерційних напрацювань та постійних клієнтів. Тому ремонт кафе чи ресторану потрібно виконати якнайшвидше. З іншого боку, суспільний простір експлуатується інтенсивніше. Щоб витримати такі навантаження, будівельні заходи щодо оздоблення кафе мають відповідати регламенту. От і доводиться лавірувати між бажанням все зробити швидко, дешево та якісно.

ремонт кафе

Щоб ремонт приміщення під кафе пройшов спокійно, обов'язково знадобиться докладний дизайн-проект та повний комплект будівельної документації. Замовляючи в бюро «ХАТА Design» комплексні послуги у форматі «під ключ», крім візуалізації та базових креслень ви отримаєте:

 • кошторис на роботи та матеріали;
 • чіткі терміни виконання будівельних робіт;
 • поетапний план фінансування ремонту кафе;
 • офіційний договір;
 • гарантію на ремонт кафе.

Поки наша команда готує робочий пакет документів для ремонту кафе, заклад відкрито та продовжує приносити дохід. Кожне рішення узгоджується із клієнтом — ви безпосередньо впливаєте на підсумкову вартість.

Які види ремонту кафе та ресторанів можна замовити в «Дом Design»?

Тип ремонту кафе залежить від цілей, які ви переслідуєте. Це може бути:

 • Косметичний ремонт кафе — оновлюються основні елементи інтер'єру без кардинальних переробок. Сюди відносяться фарбування стін та дверей, заміна плінтусів та сантехнічного обладнання, оновлення декору та меблів. Найшвидший варіант із помірними витратами. Особливо якщо залучити грамотного підрядника.
 • Дизайнерський ремонт кафе зазвичай не торкається інженерних мереж і не використовує перепланування, але кардинальним чином змінює зовнішній вигляд закладу. Така послуга потрібна, якщо купується франшиза з прописаними вимогами до дизайну. За допомогою команди «Хата Design» ваш заклад перетвориться в стислий термін.
 • Капітальний ремонт ресторану або кафе — це комплексний підхід практично з нуля. Зазвичай він пов'язаний із суттєвим переплануванням приміщень, заміною комунікацій. Буде дорого, не дуже швидко, найчастіше виконується перед запуском нового бізнесу чи філії.

«Дом Design» виконає ремонт як у рамках комплексного договору, так і на підставі дизайну сторонніх розробників. За необхідності проведемо експертний аналіз проекту та внесемо необхідні корективи.

ремонт кафе

Ціна ремонту кафе: чи можна заощадити?

Настільки масштабний проект тягне за собою чималі витрати. Власники об'єкта прагнуть їх мінімізувати. Ми рекомендуємо обережно підходити до питань економії:

 • Найперший пункт, на який націлюється більшість клієнтів — оздоблювальні матеріали. Але перш ніж міняти їх на дешевші, подумайте: чи це рішення статусу закладу? Недорогое кафе може дозволити собі і пластик. Але якщо затіяли ремонт ресторану преміум сегменту, фешенебельний дизайн буде важливим комерційним фактором.
 • Часто грамотні планувальні рішення економлять суттєві суми на переплануванні та прокладанні комунікацій. У «Хата Design» у цьому напрямі великий досвід.
 • Добротні, «довгограючі» матеріали продовжують життя ремонту кафе Натуральний камінь замість плитки для підлоги, декоративна штукатурка, фарбування замість шпалер зберігають акуратний зовнішній вигляд в рази довше. Можливо, така економія в перспективі буде значною.

Які б не були ваші цілі, замовити ремонт кафе або ресторану у «Хата Design» — завжди правильне рішення.

Як отримати дизайн інтер'єру?

Існує 8 простих кроків від заявки до проекту!
Заявка із сайту
Зателефонуємо та безкоштовно проконсультуємо
Обмір приміщення та укладання договору
Створення найкращого варіанту планування
Підбір матеріалів
3D візуалізація інтер'єру
Проектна документація
Здача проекту