Телефонуйте по будням з 915 до 2000

+38 067 415 86 89

Стиль інтер'єру поп-арт: буде круто чи їсти нюанси?

Перш ніж перейти в дизайн інтер'єру, стиль поп-арт увірвався в сучасне мистецтво Британії в 50-60хх роках ХХ століття і швидко перемахнув через океан, підкоривши Нью-Йорк. Його основоположники, художники Енді Ворхол та Джаспер Джонс, протиставляли ідеологію поп-арту модному тоді абстракціонізму.

У центрі уваги опинилися звичайні утилітарні речі, якими користувалася кожна людина, а також символи тієї епохи — зірки кіно та естради, емблеми, логотипи. Найчастіше використовувані засоби художнього вираження — колаж, фотодрук — стали причиною асоціації стилю з рекламою та масовою культурою.

Щоб зрозуміти, кому ж підійде така ситуація, розберемося в її ексклюзивних рисах.

Як виглядає інтер'єр поп-арт?

Інтер'єр у стилі поп-арт — це симбіоз функціонального мінімалізму та декоративних прийомів, властивих однойменній течії у мистецтві. Його легко диференціювати за характерними рисами:

  • Квартира, будинок чи офіс з інтер'єром поп-арт виглядають як галерея. Причому ефект може бути прямим — просте оздоблення стін та яскраві декорації, так і інверсним.
  • В якості матеріалів використовуються пластик, метал, скло, фотошпалери, наливна підлога — все те, що асоціюється із масовим споживанням. Вітаються чіткі форми та глянець. Вигадливим завитушкам, помпезності — однозначне «ні».
  • Особливе місце займає палітра. На відміну від тих самих Скандинавії, лофта, конструктивізму, дизайн інтер'єру в стилі поп-арт вражає насиченими неоновими фарбами. Тут немає обмежень. Яскраві кольори та принти присутні у всьому — меблі, оздоблення, декор, предмети мистецтва.
  • Щоб урівноважити буяння фарб, в інтер'єрі поп-арт використовуються лаконічні та легкі конструкції. Рівні фасади, звичайні геометричні форми.
  • Меблі в інтер'єрі поп-арт може бути будь-який. До неї немає жодних принципових вимог.
  • Особлива історія — вікна. У базовому варіанті вони залишаються відкритими, бажано максимально великою площею. Але якщо ви почуваєтеся незатишно, вибирайте сучасні рулонні штори або використовуйте звичайні портьєри як полотно. Добре, що сучасні технології фотодруку дозволяють інтерпретувати будь-який малюнок у спільну композицію.
  • Найбільше уваги приділяється декору. Їм може стати все, що завгодно — від вінтажних платівок до консервних банок. Чудово вписуються постери, афіші, незвичайні освітлювальні прилади, дискошар. У цьому повною мірою розкривається основна перевага дизайну інтер'єру у стилі поп-арт. Він завжди буде персоналізованим, що відображатиме характер власника.
  • Пам'ятаймо про освітлення. Його важливе завдання — розставити акценти.

У чистому вигляді дизайн інтер'єру у стилі поп-арт є надто експресивним. Він гарний для кафе або салону краси, а ось як оформлення квартири може виводити з рівноваги. Його обирають творчі люди, підлітки, що бунтують, активні життєрадісні особистості.

Але іншим не обов'язково відмовлятися від ідеї, якщо вона до душі. Гарний компроміс — поєднання сучасних лаконічних стилів із деякими елементами інтер'єру поп-арт. Наприклад, декор.

Наскільки складно оформити квартиру у стилі поп-арт?

Через еклектику компонентів зробити гармонійний інтер'єр у стилі поп-арт складно. Якщо у вас немає досвіду, скористайтесь допомогою професійного бюро «ХАТА Design». Ми готові перетворити ваші ідеї та побажання на послідовний, зручний для життя проект. Працюємо з об'єктами будь-якого призначення та масштабу.

Як отримати дизайн інтер'єру?

Існує 8 простих кроків від заявки до проекту!
Заявка із сайту
Зателефонуємо та безкоштовно проконсультуємо
Обмір приміщення та укладання договору
Створення найкращого варіанту планування
Підбір матеріалів
3D візуалізація інтер'єру
Проектна документація
Здача проекту