Телефонуйте по будням з 915 до 2000

+38 067 415 86 89

Ремонт офісу в стилі лофт - секрети ВАУ-ефекту

Переглянувши кілька фотогалерей зі знімками офісів у стилі лофт, багато потенційних клієнтів роблять абсолютно помилковий висновок, що допомога професіоналів не знадобиться. А в результаті отримують дуже далекий від райдужних очікувань результат.

ремонт офісу в стилі лофт

На практиці ремонт офісних приміщень у стилі лофт виявляється найскладнішим у реалізації. Прості на вигляд рішення у вигляді необроблених фактур, відкритих комунікацій можливі лише за ідеального виконання чорнових робіт. Та й підбір поєднань, меблювання таких приміщень — нетривіальне завдання.

Команда «Дом Design» реалізувала багато проектів капітального та косметичного ремонту офісів у стилі лофт. Ми із задоволенням поділимося своїм досвідом та створимо для ваших співробітників робочий простір мрії.

Без чого ремонт офісу в стилі лофт неможливий?

Оздоблення офісних приміщень лофт — це цілком сформований набір правил:

  • Ремонт офісу в стилі лофт можливий у просторих приміщеннях вільного планування. Обов'язкові атрибути — високі стелі та великі вікна. Ідеальною така концепція буде для перепрофільованих промислових об'єктів — колишніх заводів, фабрик.
  • Відкрите планування з правильним зонуванням чудово підходить для більшості компаній з тенденцією до командної роботи. Неформальні локації дозволяють розслабитися та зосередитися на завданні. Це підвищує ефективність праці.
  • Важливе значення має багаторівневе світло. Під час ремонту офісу необхідно закласти гнучкі сценарії освітлення. На високих стелях, характерних для лофта, набір центральних світильників даватиме багато втрат і за будь-якої потужності все одно не зможе комфортно забезпечити потребу вашої команди в якісному освітленні.
  • Оздоблення стін та підлоги в лофті на вигляд здається неотесаним. Не вірте першому враженню — це лише видимість, яка досягається великою ціною. Такий ремонт офісного приміщення не сумісний із пластиком, дешевою імітацією, безглуздим декором. Бетон, цегла, ідеальна геометрія комунікацій та інший хардкор — ось це в крапку.
  • Для повноти композиції знадобляться багатофункціональні, добротні меблі. Зазвичай це також відкриті системи зберігання, каркас яких несе виконаний із зварного металевого профілю.
  • Перед тим, як замовити ремонт офісу в стилі лофт, подумайте про прибирання. Якісний регулярний клініг тут безумовна потреба.

ремонт офіс лофт

Якщо з'явилися сумніви щодо ремонту офісу під лофт — спеціалісти «Хата Design» готові Вас проконсультувати. Не завжди це вдала ідея, і ми зможемо продемонструвати плюси та мінуси ще на старті проекту.

Скільки коштує ремонт офісу в стилі лофт в «Дом Design»?

Ціна послуг нашого бюро залежить від багатьох індивідуальних факторів. Серед них:

  • офіс лофтПовнота послуг, які ви замовляєте в «Дом Design». Ми працюємо комплексно у форматі «дизайн-проект + ремонт офісу», а також виконуємо будівельні роботи за проектами сторонніх виконавців. В рамках послуги «під ключ» ми зможемо забезпечити оптимальну вартість ремонту офісу ще на етапі проекту.
  • Складність обробки офісу — кожен вид робіт має фіксовану вартість.

Тому перед укладенням договору ми складаємо докладний індивідуальний кошторис та графік будівельних заходів. Зате вже затверджені цифри для «Хата Design» закон. Також педантично стежимо за термінами. При замовленні комплексних послуг з ремонту офісу надається гарантія на всі види робіт.

Як отримати дизайн інтер'єру?

Існує 8 простих кроків від заявки до проекту!
Заявка із сайту
Зателефонуємо та безкоштовно проконсультуємо
Обмір приміщення та укладання договору
Створення найкращого варіанту планування
Підбір матеріалів
3D візуалізація інтер'єру
Проектна документація
Здача проекту